• +90 212 876 69 38
  • info@kize.com.tr

Kalitemiz Tecrübemizden...

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Mobilya ve dekorasyonda Türk imzası…
Adını Kiraz ve Zeytin ağaçlarından alan KİZE, ilk faaliyetlerine 1989 yılında başlamış ve köklerinden aldığı güçle markasını bugüne taşıyan ve müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan bir marka haline gelmiştir.
Sahip olduğu kalite ve güven çizgisinden hiçbir zaman sapmayan KİZE vermiş olduğu bir röportajda şöyle demiştir: “Bizim için küçük ya da büyük iş diye bir ayırım söz konusu olamaz, olmamalıdır. Çünkü her işe aynı titizlik ve incelik gösterilmezse başarısız olursunuz. Başarısızlık da başarının üstünü örter. İlkemiz isteklerinize kaliteyi, zaman birimini ve mimari güzelliği sunmaktır. Bunun dışında bizim için en önemli unsur ortaya çıkan işin müşteri beklentisinin üzerine çıkmasıdır. Bu ise bizim için en büyük keyiftir.” Bu politikanın daim oluşundan ileri gelecek ki referans değerleri hızla büyümüş, buna karşılık; 2016 yılı sonlarında KİZE Mobilya kapasitesini yaklaşık üç kat artırmış ve teknolojinin zarafetle buluştuğu 20.000 m2 lik bir mobilya üretim tesisi haline dönüşmüştür. Seri olduğu kadar hassas işçiliği ile faaliyet gösteren üretim tesisinde, CNC işleme, presleme, ebatlama, kenar bantlama, kalibre, profil çekme, kaplama dikme-kesme teknolojisi ve modern cila kabinleri bulunmaktadır.

KİZE’ye göre işin sırrı; çalışmak ama çok çalışmaktır… Proje bazlı mobilya üretiminin gereği tüm süreçleri yönetmekte yetkin, alanında uzman mimari kadro, tecrübeli montaj personeli, kemikleşmiş üretim ve idari kadrosu ile mobilya konusunda geçmişin tecrübesine çağımızın ihtiyaçlarını da katarak ülke ekonomisine değer katmak, insan ayrımı yapmadan oluşturmuş olduğu aile ortamında her çalışanının katkısı ile daha da güçlenmektir. Kuruluşundan bu yana kendini sürekli geliştiren sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi ile müşteri isteklerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde zamanında karşılamayı ilke edinen KİZE’de otel, hastane, toplu konut, alış veriş merkezi, restoran, özel konut, ofis, villa, yat ve yalı gibi çok özel tasarımlar ve projeler çağımızın iç mimarisi ile yoğrulmakta ve KİZE’li ustaların ellerinde hayat bulmaktadır.

KİZE, Amerika’dan Rusya’ya, Kazakistan’dan İran’a, Romanya’dan Türkmenistan’a, Azerbaycan’a, Gürcistan’a birçok ülkeye uzanan projeleriyle her şantiyesinde ve katılmış olduğu fuarlarla yeniden görücüye çıkmakta, kaliteden ödün vermeyen üretim ve uygulama anlayışı ile yeni projelerin kapısını aralayarak artan cirosuyla dünyanın dört bir köşesine ulaşmaya devam etmektedir.

Kize olarak;
Farkımız, müşteri memnuniyetinde sınır tanımamak,
Vizyonumuz, her daim tercih edilen bir dünya markası olmak,
Misyonumuz; sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemiz ile kişisel yaşam alanlarından toplu kullanım alanlarına kadar tüm mekânlarda, tasarım hayallerini ahşabın doğallığı ile buluşturmak, oluşturduğumuz alt yapı ve teknoloji ile hem yurt içinde hem de yurt dışında adını duyurmaktır. Ev ve ofislerden, mağazacılık ve turizm sektörüne kadar özenle gerçekleştirmiş olduğumuz projeleri ve ekataloğumuzu web sitemizde görebilir, daha detaylı bilgi almak için mimari grubumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Online Katoloğumuzu buradan indirebilirsiniz.